- Haberler
- Gündem
- Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi
Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi
Büyük Birlik Partisi'nin Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Çepnidere Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyarette büyük bir ilgiyle karşılandı.
Gerçekleşen ziyaret sonrasında; Başkan Adayı Yıldıray Karataş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Değerli dostlarımız, kıymetli hemşerilerimiz, sıkılmadık el, girilmedik kalp bırakmayacağız. Gürültü ve görüntü kirliliği yapmadan, halkımızı rahatsız etmeden, sessiz sedasız güzel bir seçim geçireceğiz ve hep birlikte sizlerin desteği ile kazanacağız. Turgutlu'yu adım adım gezeceğiz."
Çepnidere Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Karataş, muhtar İnan Girgin ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek, "Sizlerden aldığımız destekle bu yolda yürüyoruz. Koltuklarda oturmayacağız, gece gündüz halkımız için çalışacağız. Ayırmadan ayrıştırmadan her vatandaşımızın elini sımsıkı sıkacağız, gönüllere kalplere girmeye devam edeceğiz. Sen ben yok, biz varız. Hep beraber başaracağız." dedi.
Çepnidere Mahallesi sakinleri de Karataş'a gösterdikleri ilgi ve samimiyetle desteklerini dile getirerek, "Biz sizinle birlikteyiz, başarılar dileriz." şeklinde karşılık verdiler.
BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş, seçim sürecinde mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğini ifade etti.
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425560983_912473460675684_2592854379548009823_n_1707126936_JPOsdX.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425532519_912473514009012_3800050016170989366_n_1707126937_uKHe0h.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425567044_912473797342317_5603527617521364392_n_1707126937_UV5dMc.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425578303_912473297342367_8936366414802596619_n_1707126937_QTCYEB.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425600154_912472664009097_1340940395498865905_n_1707126938_g6dnfT.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425623617_912472720675758_6445231091893195267_n_1707126938_beh6DO.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425631286_912472674009096_3710561637573142840_n_1707126938_oLNTjM.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425630781_912476720675358_5553424826717420338_n_1707126938_kMhwxl.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425652206_912473754008988_4279163589760685138_n_1707126939_1OmgxD.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425734618_912476677342029_2684278550646678410_n_1707126939_X6fOla.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425886412_912473217342375_1009618488098584704_n_1707126939_4ZBNcJ.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425892951_912473524009011_2259250624240099900_n_1707126940_hAQyzD.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425943737_912473330675697_3978648800386091162_n_1707126940_FcjW0B.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425957580_912473170675713_5257372951644675436_n_1707126940_5uKMXr.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425976260_912472884009075_3603982746518248259_n_1707126941_K5OUlk.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/425995109_912474070675623_4493597640854195424_n_1707126941_UbdyCf.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/426000232_912472610675769_49254338596478244_n-1_1707126941_03v5Cg.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/426000232_912472610675769_49254338596478244_n_1707126941_QycIgR.jpg)
![Çepnidere Mahallesi'nde Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş'a Büyük İlgi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/426007581_912473694008994_1476741711261405728_n_1707126941_Q7JIMf.jpg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)