Belediye Çalışanlarından Başkan Çerçi'ye Coşkulu Karşılama
BELEDİYE ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN ÇERÇİ’YE COŞKULU KARŞILAMA
Yunusemre Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belediyeye gelişi esnasında çalışanları tarafından alkış ve tezahüratlarla karşılandı.
31 Mart 2024 yerel seçimlerine partisinden yeniden Yunusemre Belediye Başkan Adayı gösterilen Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, adaylık açıklaması sonrası geldiği belediyede çalışanları tarafından alkış ve tezahüratlarla karşılandı. Çalışanlar ile tek tek tokalaşan Başkan Çerçi’ye AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Mücahit Arınç, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz ve partililer eşlik etti. Davul zurnayla karşılanan Başkan Çerçi, “Hazırız, kararlıyız. Durmak yok! Yola devam” dedi. Belediye Başkanı Çerçi, çalışanlarla tek tek tokalaşarak tebrikleri kabul etti, fotoğraf çektirdi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)