Sektör

İşletmelerin tanıtımı, Reklam, sponsorluk vs.

Sektör Haberleri

Baran Belgelendirme Danışmalık Kariyer Merkezi Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Manisa’nı Turgutlu İlçesinde uzun yıllardır faliyetlerini sürdüren Baran Belgelendirme hizmerlerne yenilerini eklererek yoluna devam ediyor.

BYÇEKİCİ İzmir Bölgesinde Acil Çekici Hizmeti Veriyor!..

İzmir İlinde hizmet veren, en geniş ve en güvenilir araç taşımacılığına sahip BAYÇEKİCİ bir telefon ile hemen imdadınıza yetişiyor!

Çiftliğimizden 100% Doğal Ürünler Turgutlu'da Sizlerin Hizmetinde!

Çiftliğimizden başta zeytin olmak üzere, ürün çeşitliği sunuyoruz.  Turgutlu’muzun verimli topraklardan yetiştirdiğimiz doğal ürünler ile bu yolculuğa başladık.

Akgün Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Hizmete Girdi

Geçtiğimiz gün hizmete giren Akgün Psikoteknik Değerlendirme Merkezi , Turgutlulu vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

ELAMAN ARANIYOR

URCATUR Turgutlu’da uçak ve otobüs bileti almanızı kolaylaşıyor

Manisa Turgutlu’da Tatilin güvenilir Adresi Urca Tur; Günübirlik Turlar, Konaklamalı Turlar ve Kültür Turları ile Hizmetinizde

Luna Vip Epilasyon Güzellik Merkezi Turgutlu’da Sizlerin Hizmetinde!

Luna Vip Epilasyon Güzellik & Hair Make Up Merkezi (Yeni Ekibi, Yeni Yeri ve YepYeni Hizmetleriyle Sizlerin Hizmetine Girdi.

İrfan Kahve ve Çerez Turgutlu’da yeni yüzüyle sizlerin hizmetinde

Turgutlu’da İrfan Kahve & Çerez İşletmecileri İrfan Tosun ve İmren Göbekli, ‘’Bu noktada tazelik ve sıcaklık var, Gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz değerli hemşehrilerimizi işletmemize bekliyoruz, İfadelerine yer verdiler.

Turgutlu Okyanus Kazan İle İçin ısınsın

2019 Yılı itibari ile Okyanus Kazan İmalatı İklimlendirme Sisteleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Manisa/Turgutlu adresinde üretime devam ediyor.

Karataş Elektrik Turgutlu'da Hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Turgutlu'da Uygun Fiyata Elektrik İşlerinizi Karataş Elektrik itina ile yapıyor. Bilgi almak için telefon numarasından ulaşabilir yapılacak işlerle ilgili fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Karataş Oto Yıkama Aksesuar Turgutlu'da Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Manisa'nın Turgutlu İlçesi Fatih Sanayi Sitesi, Selvilitepe 111 KSS 2.Kısım No:33 D adresinde Karataş Oto Yıkama hizmete girdiği günden bu güne kaliteden ödün vermiyor.

Toplam 36 haber.