Sektör

İşletmelerin tanıtımı, Reklam, sponsorluk vs.

Sektör Haberleri

Mirnas Bahçeşehir Proje Müdürü Varol Gündağ projeyi tanıttı

Ege'nin en güzel en değerli projesini ve emsali olmayan bir projeyi Manisa Turgutlu İlçesinde yapan Mirnas Bahçeşehir, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 550 konuttan oluşacak projedir.

Mirnas Grup Güvencesiyle Ege'nin Yeni Projesi Turgutlu’da!

Ege’nin yeni yaşam projesi Mirnas Bahçeşehir ile Tanışın. Konumu, sosyal donatıları, yüksek tavanlı ferah yaşam alanları ve özel peyzajı ile ayrıcalıklı site hayatı sunuyor.

Temel Shoes Trend Modelleriyle Hizmetinizde!

Manisa’nın Turgutlu İlçesi Yeni Adliye Sarayı Çaprazında Temel Shoes ayakkabı mağazası hız kesemeden faaliyetlerine devam ediyor.

Baran Belgelendirme Danışmalık Kariyer Merkezi Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Manisa’nı Turgutlu İlçesinde uzun yıllardır faliyetlerini sürdüren Baran Belgelendirme hizmerlerne yenilerini eklererek yoluna devam ediyor.

BYÇEKİCİ İzmir Bölgesinde Acil Çekici Hizmeti Veriyor!..

İzmir İlinde hizmet veren, en geniş ve en güvenilir araç taşımacılığına sahip BAYÇEKİCİ bir telefon ile hemen imdadınıza yetişiyor!

Çiftliğimizden 100% Doğal Ürünler Turgutlu'da Sizlerin Hizmetinde!

Çiftliğimizden başta zeytin olmak üzere, ürün çeşitliği sunuyoruz.  Turgutlu’muzun verimli topraklardan yetiştirdiğimiz doğal ürünler ile bu yolculuğa başladık.

Akgün Psikoteknik Değerlendirme Merkezi Hizmete Girdi

Geçtiğimiz gün hizmete giren Akgün Psikoteknik Değerlendirme Merkezi , Turgutlulu vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Toplam 49 haber.