Serhat Orhan Haberleri

Serhat Orhan Haberleri

Eski Başkan Orhan,'Eski ve yeni başkanları topa tuttu' (Video)

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerine devam eden EgeFM93’de Haşim Karataş’ın bu haftaki konuğu eski AK Partili belediye başkanı Mustafa Serhat Orhan’dan Eski ve Yeni Başkanlara Şok Suçlamalar.

Karataş'ın bu haftaki konuğu Orhan Olacak

22 Şubat Cumartesi Günü 14:00 ile 16:00 saatleri arasında EgeFM93’de canlı yayınlanacak olan Haşim Karataş’ın Hazırlayıp Sunduğu Turgutlu’nun Nabzı radyo programının bu haftaki konuğu Eski Turgutlu Belediye Başkanı ve 2019 yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediyesi Başkanı adayı Sayın Serhat Orhan olacaktır.

Serhat Orhan'dan yazılı açıklama! Çetin Akın, Seçim meydanlarında ki'Sözlerini unutmuşa benziyor' dedi

BBP'sinin Turgutlu belediye başkan adayı Serhat Orhan 31 Mart Yerel seçimleri sonrası ilk açıklamasını sosyal medya üzerinden yazılı olarak yaptı.

Gönüllerin başkanı Serhat Orhan sevenlerine mesaj gönderdi

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir kalabalığı ardına alan ve Turgutlu’da oturmuş bir parti teşkilatı ve tabanı olmadan büyük bir başarıya imza atan tek başına %23,15 oy oranıyla 22.944 kişinin oyunu aldı..

Serhat Orhan’dan Turgutlu Halkına teşekkür

Turgutlu’da 10 yıl belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Büyük Birlik Partisinden Turgutlu Belediye başkan adayı olan Serhat Orhan seçim sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Turgutlu halkına teşekkür etti.

Serhat Orhan için pilav dağıtıp hayır yaptılar

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde BBP'sinden aday olan Mustafa Serhat Orhan İçin Pilav hayrı düzenlendi.

Serhat Orhan'a destek veren Ülkücülerin sayısı her geçen gün artıyor

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, seçim çalışmaları kapsamından ziyaret ettiği İstasyonaltı Mahallesinde binlerce kişiye hitap etti.

Kasaba Eski AK Partili Vekili ve söylemlerini konuşuyor

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde 2019 Mart ayı yerel seçim çalışmaları heyecanı her geçen gün aratarak devam ederken BBP'sinin Turgutlu Belediye Başkan Adayı Serhat Orhan'ın seçim çalışmalarında yaptığı paylaşımlar Turgutlu Kamuoyunun ve sosyal medyanın en çok konuşan konusu oldu.

Selvilitepe Mahallesi Serhat Orhan’ı coşkuyla kucakladı

BBP'sinin adayı Serhat Orhan’a Selvilitepe Mahallesinde sevgi seli; Desteci’nin Mitinginden sonra Orhan durmadı ve seçim çalışmalarına devam etti

Destici Turgutlu’da Serhat Orhan’a oy ve destek istedi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Turgutlu’da düzenlenen miting de konuştu. Büyük Birlik Partisinin mitingine karanlık damga vurdu.

Orhan Urganlı'da Mitingle Karşılandı

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarını sürdüren BBP Adayı Mustafa Serhat Orhan, Urganlı Mahallesi'nde mahalle sakinlerinin büyük coşkusu iel karşılandı.

Geldikleri gibi gidecekler, Bana hırsız diyenler, haşa öyle bir şey demedik dediler

Büyük Birlik Partisi (BBP)Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamından baba ocağı olan Musacalı ve SarıbeyMahallelerini ziyaret ederek, akrabalarından ve seçmenlerden destek istedi.

Av.Halit İlker Can'da bürosunu açtı Turgutlu'nun genç Avukatları arasına adını yazdırdı

Turgutlu BBP belediye Başkan Adayı Serhat Orhan ve CHP belediye Başkan Adayı Turgutlu'da yeni hizmete giren avukatlık bürosu açılışında davetlilerle birlikte kurdele kestiler.

Şirin’den Turgutlu halkı yaka silkiyor

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Cumartesi günü pazarı ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlardan destek istedi.

ORHAN; PAZARTESİ PAZARI ESNAFI DERTLİ

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Serhat Orhan, Pazartesi pazarını ziyaret ederek hem pazar esnafıyla hemde vatandaşlarla bir araya geldi.

Dilek, Cumhur ittifakı AK Parti ve MHP arasındadır

Manisa'nın Turgutlu ilçesi dün yoğun bir gün yaşadı. Özellikle Siyasetin gündemi oluşturduğu ilk olarak BBP'nin adayı Serhat Orhan ve Genel Başkanları Turgutlu'da bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra bu algıyı kırmak ve bastırmak için siyasi bir hamle yapıldı. Akşamına MHP'liler AK Parti teşkilatını ziyaret etti ve balkon konuşması yapıldı. Söylemlerde ifadelerde Cumhur ittifakının en küçük ortağı BBP'sini görmezden gelindi ve sanki BBP'si Cumhur ittifakın ortağı değilmişcesine söylemler konuşmalarda yer aldı.

BBP Adayı Serhat Orhan; Turgutlu'yu Yüzde 50 Oy İle Kazanacağız

BBP Turgutlu Belediye başkan Adayı Serhat Orhan'ın seçim lokali açılışı için Turgutlu’ya gelen, Genel başkan Mustafa Destici, yoğun ilgi karşılığında memnuniyetini gizlemedi.

Turgutlu Serhat Orhan ile Şahlanacak

Büyük Birlik Partisi ,Serhat Orhan ve Turgutlu’nun önümüzde 5 yıl için şahlanışına vesile olacak Allah’ın izniyle.

Orhan Gazetemize Ziyaret etti ve önemli açıklamalarda bulundu

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Serhat Orhan ve beraberindekiler gazetemizi ziyaret ettiler. Orhan ziyarette Haber Kasaba Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Haşim Karataş’a önemli açıklamalarda bulundu.

Haberlerimizin doğruluğu bir kez daha tescillendi

19 Ocak 2019 Tarihinde yayına sunduğumuz ''Serhat Orhan'ın BBP Adayı olacağı kulislerde konuşuluyor'' başlıklı haberimiz sonrasında bizi topa tutanlar şimdi ne diyecek acaba! Haber Kasaba gazetesi olana yayın hayatımıza başladığımız günden bu güne hangi haberi yaptıysak ve ne söylediysek hepsi bir bir olmuştur.

Serhat Orhan'ın BBP Adayı olacağı kulislerde konuşuluyor

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti, MHP ittifakının adayı mevcut MHP'li belediye başkanı Turgay Şirin oldu. Eski AK Parti Belediye Başkanı M.Serhat Orhan'ın aday olup olmayacağı merak edilirken, Orhan'ın BBP'sin den aday olacağı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.

Mustafa Serhat Orhan, Aday adayı olduğunu basın toplantısı ile duyurdu

TURGUTLU Belediyesi eski başkanlarından Mustafa Serhat Orhan, 2019’da yapılacak yerel seçimler için Turgutlu Belediye Başkan aday adaylığını bugün AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatında düzenlenen basın toplantısı ile açıkladı.

Eski Başkan Orhan, Tabi ki de aday adayı olurum!

MANİSA Turgutlu Belediyesi Eski Başkanı Serhat Orhan, 2019 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday olabileceğini ifade etti.

AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatında Öfke ve Şaşkınlık iç içe!

AK Partili eski belediye başkanı M.Serhat Orhan'ın gençlik spor bakanlığından yardım sözü aldığına dair sosyal medya hesabından yaptığı 28 eylül tarihli ''BAKANIMIZDAN TURGUTLU’YA MÜJDEYİ ALDIK''paylaşımı: AK Parti'de hiç bir görevi ve yetkisi olmadığı halde icraat yaptığı istikametinde ki açıklamaları parti tabanında ve Mevcut AK Parti yönetiminde öfkeye neden olduğu siyasi çevrelerde değerlendirilmekte.

Orhan tekrardan Turgutlu belediye başkanı adayı mı? olacak!...

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde tanınan iş adamlarından Ak Parti’li Turgutlu Belediye Başkanlık görevini 2 dönem yapan Serhat Orhan'ın bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tekrar belediye başkanlığı'na aday mı? oluyor sorusunu akıllara getirdi.

ESKİ BAŞKAN MİLLETVEKİLLİĞİNE SOYUNDU

Turgutlu’da 10 yıl aralıksız olarak belediye başkanlığı yapan ve Ak Parti ile aynı dili konuşan belediye sloganıyla ilçeye büyük katkı sunan Turgutlu Belediyesi eski başkanı Serhat Orhan, AK Parti Manisa Milletvekili Aday adaylığını

Eski Belediye Başkanı Serhat Orhan'da Aday Adayı

Ak Parti’de Turgutlu Belediye Başkanlık görevini 2 dönem yapan Serhat Orhan, milletvekili aday adaylığını açıkladı

Eski Başkan' Orhan'dan çok Sert Açıklama;'150 Bin Nüfuslu Şehri Nasıl Susuz Bırakırsın'

MANİSA Turgutlu Eski Belediye Başkanı M.Serhat Orhan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün, 'Zam yoksa hizmet bekler' sözünü hatırlatıp, Aynen yerine getirdiğini ve bunun karşılığı olarak Turgutlu'yu 24 saattir susuzluğa mahkum ettiğini ifade etti. Orhan, açıklamasında; Turgutlu'da yaşanan ve yaklaşık 35 saati geçen su kesinletileri ile ilgili gazetecilere ve sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuna açıklamalarda bulundu.

ORKA İŞLETMELERİNİ İRLANDA’LI BAKAN İNCELEDİ

İrlanda Tarım, Gıda ve Denizcilik Bakanı Michael Creed Orka Tarım’da incelemelerde bulundu. İrlandalı Bakanı işletmelerinde ağırlayan Orka Tarım Yönetim Kurulu Başkanı M.Serhat Orhan konuk bakana işletmeleriyle ilgili bilgi verdi.