Serhat Orhan Haberleri

Serhat Orhan Haberleri

Akın: Kendi imkanlarımızla projelerimizi hayata geçirebiliyoruz

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, önceki dönem belediye başkanına Serhat Orhan'a videolu cevap verdi.

Orhan,’Değil profesör, Asistan bile olamazsın! (VİDEOLU HABER)

Benim 10 yıllık belediye başkanlığım döneminde sayın Çetin Akın benim başkan yardımcımdı, Madem o dönemdeki harcamalarla ilgili bir  iddiası vardı. Niye Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusun da bulunmadı.

Eski Başkan Orhan,'Eski ve yeni başkanları topa tuttu' (Video)

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde faaliyetlerine devam eden EgeFM93’de Haşim Karataş’ın bu haftaki konuğu eski AK Partili belediye başkanı Mustafa Serhat Orhan’dan Eski ve Yeni Başkanlara Şok Suçlamalar.

Karataş'ın bu haftaki konuğu Orhan Olacak

22 Şubat Cumartesi Günü 14:00 ile 16:00 saatleri arasında EgeFM93’de canlı yayınlanacak olan Haşim Karataş’ın Hazırlayıp Sunduğu Turgutlu’nun Nabzı radyo programının bu haftaki konuğu Eski Turgutlu Belediye Başkanı ve 2019 yerel seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediyesi Başkanı adayı Sayın Serhat Orhan olacaktır.

Serhat Orhan'dan yazılı açıklama! Çetin Akın, Seçim meydanlarında ki'Sözlerini unutmuşa benziyor' dedi

BBP'sinin Turgutlu belediye başkan adayı Serhat Orhan 31 Mart Yerel seçimleri sonrası ilk açıklamasını sosyal medya üzerinden yazılı olarak yaptı.

Gönüllerin başkanı Serhat Orhan sevenlerine mesaj gönderdi

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir kalabalığı ardına alan ve Turgutlu’da oturmuş bir parti teşkilatı ve tabanı olmadan büyük bir başarıya imza atan tek başına %23,15 oy oranıyla 22.944 kişinin oyunu aldı..

Serhat Orhan’dan Turgutlu Halkına teşekkür

Turgutlu’da 10 yıl belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Büyük Birlik Partisinden Turgutlu Belediye başkan adayı olan Serhat Orhan seçim sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Turgutlu halkına teşekkür etti.

Serhat Orhan için pilav dağıtıp hayır yaptılar

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde BBP'sinden aday olan Mustafa Serhat Orhan İçin Pilav hayrı düzenlendi.

Serhat Orhan'a destek veren Ülkücülerin sayısı her geçen gün artıyor

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, seçim çalışmaları kapsamından ziyaret ettiği İstasyonaltı Mahallesinde binlerce kişiye hitap etti.