Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, 'Vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumak adına denetimlerimiz aralıksız sürüyor
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlık, huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yol ve kaldırım işgallerine yönelik denetimlerini gerçekleştirdi.
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin huzuru ve güvenliğini korumak adına çalışma ve denetimlerine devam ediyor. Zabıta ekipleri, kaldırım ve yol işgaline yönelik rutin kontrollerini yaptı. Yol ve kaldırım işgali yapan işletmelere de denetimlerde bulunuldu. Belirlenen kişi ve işletmelere uyarılar yapılarak gerekli yaptırımlar uygulandı.
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, “Vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumak adına denetimlerimiz aralıksız sürüyor. Yaptığımız denetimlerde hem haksız kazancın önüne geçiyor hem de vatandaşlarımızın mağdur edilmemesini sağlıyoruz. Kentimiz genelinde çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
![Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/436241372_749052464077735_5703339914298544481_n_1715344615_Nrk6vd.jpg)
![Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/436300236_749052614077720_3551787397636062333_n_1715344615_eDdT6V.jpg)
![Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/440576498_749052474077734_5107820165470349338_n_1715344616_vkmFwB.jpg)
![Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/441712240_749052527411062_8961461299604264952_n_1715344616_lr9f8W.jpg)
![Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/441867040_749052547411060_3792289912505399499_n_1715344616_3Cq0fj.jpg)
![Turgutlu Zabıtasından Sıkı Denetim](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/442404287_749052484077733_1226713338972357388_n_1715344617_b6vB8T.jpg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)