Misss Börek Turgutlu'da Hizmete Girdi
Turgutlu ilçesinde bir marka isim daha hizmet vermeye başladı. Misss Börek Altay Mahallesi Hekim Sokak'ta açtı.
Lezzet düşkünlerinin bu mekanı uğrak yeri etmesi bekleniyor. Kalite ve lezzet noktası Misss Börek görkemli bir açılış töreniyle Turgutlu (KASABA) halkıyla buluştu.
İşletmeciliğini Lazgin atan'ın yaptığı Misss Börek Altay Mahallesi Hekim Sokak No: 26/ ’deki yerinde açıldı. Açılış törenine Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, İyi Parti Turgutlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Orhan, Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Serhat Orhan, BTP Bağımsız Belediye Başkan Aday Adayı Hatice Cengiz, Turgutlu Bağımsız Belediye Başkan adayı Mevlüt Bulut, Faruk Keskin, İyi Parti Turgutlu İlçe Başkanı Zeynep Tuba Orhan Cengiz, Zafer Partisi İlçe Başkanı Mehmet Demirlek, STK Temsilcileri Mahalle Muhtarlar, işletmecilerin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)