MHP Turgutlu İlçe Başkanı Halil Konuş mazbatasını aldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu İlçe Başkanı Halil Konuş ve yönetimi, mazbatasını alıp göreve başladı.
18 Ağustos Cuma günü, Turgutlu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen MHP’nin 14. İlçe Olağan Genel Kurulu’nda tek liste ile katıldığı kongrede, atama ile geldiği göreve delegelerin güvenoyu ile seçilen Halil Konuş, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu’ndan aldı.
’Yolumuz vatan, bayrak ve millet yoludur’
İlçe yönetim kurulu ile birlikte mazbatasını alıp, göreve başlayan Konuş, ’Yolumuz vatan, bayrak ve millet yoludur. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatları istikametinde aldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yeni dönemimiz teşkilatımıza hayırlı olsun’ dedi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)