Hayırsever Tarafından Yaptırılan Derbent Aile Sağlığı Merkezi Açıldı
Turgutlu Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğünün katkılarıyla, Hayırsever Ekrem GÜREL tarafından babası Mehmet GÜREL adına Derbent Mahallesinde yaptırılan Mehmet Gürel Derbent Aile Sağlığı Merkezi 28 Mayıs 2024 Salı günü yapılan açılış töreni ile hizmete girdi.
Kaymakam Selami KAPANKAYA’nın katıldığı açılış törenine; Manisa Vali Yardımcısı Sayın Ahmet MEMÜK, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin AKIN, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Sercan KARAÇALI, Manisa İl Sağlık Müdürü Dr. Erol KARACA ve Yardımcıları, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan HASYİĞİT, daire amirleri, sağlık çalışanları, kahraman gazilerimiz, muhtarlar ve mahalle sakinleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)