Yunusemreli Güreşçiler Burdur'dan Üç Madalya İle Döndü
Yunusemre Belediyespor'un güreşçileri, Burdur'da yapılan Okul Sporları B Gençler Grekoromen Güreş Grup Müsabakaları'nda Manisa'nın gururu oldu.
Yunusemre Belediyespor'un güreşçileri, Burdur'da düzenlenen Okul Sporları B Gençler Grekoromen Güreş Grup Müsabakaları'nda 1 altın, 2 bronz madalya elde etti. Müsabakalarda ayrıca bir de 5'incilik derecesi çıkaran Mavi-Beyazlılar, 5 sporcuyla katıldığı organizasyondan 4 Türkiye Şampiyonası vizesi ile ayrılmayı başardı. Buna göre 45 kiloda Civan Yalçın birinci olurken, 48 kiloda Kadir Kadiroğlu ve 80 kiloda İbrahim Cengiz Çelik üçüncü oldu. 71 kiloda Furkan Altıner ise 5'inci olarak finallere adım attı. Dereceye giren Civan Yalçın, Kadir Kadiroğlu, İbrahim Cengiz Çelik ve Furkan Altıner, Zonguldak'ta yapılacak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)