Yunusemre'nin U16'ları Kütahya'da Mücadele Edecek
U16 Futbol İl Birinciliği'nde şampiyon olarak Manisa'yı Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazanan Yunusemre Belediyespor, Kütahya'da yapılacak Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Müsabakaları'nda ter dökecek.
Yunusemre Belediyespor U16 Futbol Takımı'nın Manisa'yı temsilen mücadele edeceği Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Müsabakaları'nın yeri ve tarihi belli oldu. Buna göre Mavi Beyazlılar, 18 - 21 Nisan tarihlerinde Kütahya'da yapılacak müsabakalarda; Vefaspor (İstanbul), Başakşehir Belediyespor (İstanbul), Özünteks Çamlıcaspor (Bursa), Gençlikspor 1995 (Balıkesir) ve 1308 Osmaneli Belediyespor (Bilecik) takımlarıyla 2.Kademe biletini alabilmek karşı karşıya gelecek. İl şampiyonu olarak Manisa'yı temsil edecek olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Yunusemre Belediyespor U16 Futbol Takımı Antrenörü Birol Yiğit, kuranın hayırlı olmasını dileyerek, Kütahya'dan başarıyla döneceklerine inandıklarını söyledi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)