- Haberler
- Yavaş, Kadın Belediye Meclis Üyeleri ve Merkez İlçelerde ki Kadın Muhtarlar ile bir araya geldi
Yavaş, Kadın Belediye Meclis Üyeleri ve Merkez İlçelerde ki Kadın Muhtarlar ile bir araya geldi
Ak Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş, Kadın Belediye Meclis Üyeleri ve Merkez İlçelerde ki Kadın Muhtarlar ile bir araya geldi.
Yeni Yılın İlk toplantısında, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur’da yer aldı. Kadının hayatın her alanında öneminden bahseden Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş: ”Bugün Kadınlarımız ile bir araya gelerek yeni yılın ilk günlerinde birlikte olmak istedik. Kadının toplumun her alanında söz sahibi ve karar alma mekanizmalarında yer alması adına kadın Belediye meclis üyelerimizin, kadın muhtarlarımızın artması gerekiyor. Buna yönelik istişarelerde bulunarak Cumhuriyetimizin 100. yılında daha fazla kadınımızın yer almasını istiyoruz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)