- Haberler
- Son Dakika
- Turgutlu İYİ Parti İlçe Başkanlığından Sinan Ateş için lokma hayrı
Turgutlu İYİ Parti İlçe Başkanlığından Sinan Ateş için lokma hayrı
Turgutlu İYİ Parti İlçe Başkanlığından Sinan Ateş için lokma hayrı
İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı, Merhum Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Sinan Ateş için lokma hayrı düzenleyecek.
İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı, Merhum Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Sinan Ateş için lokma hayrı düzenleyecek. Sinan Ateş için düzenlenecek lokma hayrı 30 Aralık Cumartesi günü saat 15.30'da Eski Belediye Binası önünde gerçekleşecek.
İYİ Parti ilçe başkanı Av. Zeynep Tuğba Orhan Cengiz gazetemiz aracılığı ile yaptığı açıklamada; Turgutlulu hemşehrilerim yarın 30 Aralık Cumartesi günü saat 15.30'da Turgutlu Evlendirme dairesi önünde, Ülkücü Şehit, Ülkü Ocakları Eski Başkanı Sinan Ateş için yopğlanacağız. Herkesi yapacak olduğumuz lokma hayrına bekliyoruz. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir' ifadelerine yer verildi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)