Turgutlu CHP 'nin yeni ilçe başkanı Ayma mazbatasını aldı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Turgutlu İlçe Teşkilatı'nın 03 Eylül'de gerçekleşen kongresinde 211 oy alarak ilçe başkanlığına seçilen Hasan Ayma, mazbatasını aldı.
Turgutlu'da 03. 09 2023 cuma günü gerçekleşen kongrenin ardından yeni başkan seçilen Hasan Ayma, yönetimi ile birlikte bugün İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma Mazbatasını almasının ardından yaptığı açıklamada, " bugün bu mazbatayla cumhuriyet halk partisi ilçe başkanı yönetimi olarak göreve başlıyoruz emeği geçen herkes çok teşekkür etmek istiyorum. şuna inanıyorumki Turgutlu Cumhuriyet Halk Partisi Manisa ve Türkiye bu yönetim ile beraber örnek yönetim görecektir. Allah çıktığımız bu yolda bizi utandırmasın.
Turgutlulumuzun her zaman yanımızda görmek istiyoruz. çünkü biz onların her zaman yanında olacağız yine dediğim bu mücadelede bize destek veren herkese emeği için teşekkür ediyorum."Dedi
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)