Turgutlu Belediyesi U-16 Kadın Hentbol oyuncuları Milli Takım Yolunda!

U-16 Kadın Hentbol Milli Takımının 18-24 Nisan 2022 tarihleri arasında Karadağ'da yapılacak Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası için oluşturulan ikinci geniş aday kadro belli oldu.

PAYLAŞ
Haber Kasaba - Haber Kasaba

Turgutlu BLD SK 2006 doğumlu sporcular U-16 Kadın Hentbol Milli Takımının 18-24 Nisan 2022 tarihleri arasında Karadağ’da yapılacak olan Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası için oluşturulan ikinci geniş aday kadrosu için 16 Mart 2022 Tarihinde Yola Çıkacaklar. Şampiyona için gerçekleştirilecek ikinci kamp 17-19 Mart 2022 tarihleri arasında Ankara THF Kamp Eğitim Merkezinde yapılacak.

TURGUTLU BLD SK’DAN KATILIACAK SPORCULAR

IRMAK KARATAŞ SAĞ KANAT MANİSA TURGUTLU BLD SK 2006

ÜMMÜHAN BERAY AKMAN SAĞ OYUN KURUCU MANİSA TURGUTLU BLD SK 2007

U16 Kadın Milli Takımı'nın 17-19 Mart 2022 Tarihlerinde Yapılacak 2. Kamp Kadrosu Belli Oldu

U-16 Kadın Hentbol Milli Takımının 18-24 Nisan 2022 tarihleri arasında Karadağ’da yapılacak Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası için oluşturulan ikinci geniş aday kadro belli olmuştur. Şampiyona için gerçekleştirilecek ikinci kamp 17-19 Mart 2022 tarihleri arasında Ankara THF Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır.
 

Farklı gruplar ile yapılan bu kamplar sonrasında şampiyonaya katılacak ana kadro belirlenecektir.
 

Kamp kadrosunda bulunan aday sporcuların ekte yer alan veli izin formunu velilerine onaylatıp kampa getirmeleri gerekmektedir.

Ayrıca tüm sporcuların kamp tarihinden önce varsa 2 aşısının tam olduğunu ya da 3 ay içerisinde covid geçirdiğini gösterir belgesini beraberinde getirmeleri, bu belgeleri olmayan ve hastalık belirtisi gösterenlerin Covid-19 (sürüntü) negatif test sonucunu (72 saat geçerli) almaları zorunludur.

U-16 KADIN MİLLİ HENTBOL TAKIMI

II. HAZIRLIK KAMPI KADROSU

2. GRUP: 17-19 Mart 2022 ANKARA

TEKNİK VE İDARİ KADRO

No ADI SOYADI GÖREVİ İLİ KULÜBÜ / OKULU D.

1 H.KEMAL DURAK MENTÖR ANTRENÖR İZMİR DİKİLİ

2 SERKAN İNCİ BAŞ ANTRENÖR İSTANBUL İSTANBUL - GHSİM

3 TOLGA KÖYBULAN ANTRENÖR İZMİR İZMİR-KEMALPAŞA GSİM

4 ENİS ATMACA ANTRENÖR YOZGAT YOZGAT GSİM - ASP.GSK

5 BAYRAM KAPLAN ANTRENÖR ŞANLIURFA SÜRAYYADEMİRKOL SP.Lİ.

6 RAGIP DEMİRMAN KALECİ ANTRENÖRÜ ADANA ANKARA-YENİMAHALLE GSİM

7 FERHAT ÖZTÜRK KALECİ ANTRENÖRÜ MARDİN KIZILTEPE SPOR LİSESİ

8 İLKER KURTULMUŞ SPORTİF PERFORMANS ANKARA ÇANKAYA GSİM

9 ÖZGÜL GEDİKLİ MASÖZ İZMİR

SPORCU KADROSU

ADI SOYADI POZİSYONU İLİ KULÜBÜ / OKULU D.

1 SAHRA DURMAZ KALECİ TRABZON ORTAHİSAR BLD SK 2006

2 YAĞMUR KARAKUŞ KALECİ İSTANBUL BEYCİLER SK 2006

3 MERYEMCE KOŞTAN KALECİ İSTANBUL DEFNE SK 2006

4 HİCRET AVLAK KALECİ MARDİN KIZILTEPE SK 2006

5 SUDE ERDEM KALECİ ANKARA AS HENTBOL SK 2006

6 CEREN ÇELİK KALECİ SAMSUN GENÇLİK SK 2006

7 BİLLUR ARSLAN SOL KANAT AKSARAY AKSARAY BLD GSK 2006

8 ŞİLAN YILMAZ SOL KANAT ELAZIĞ SOS.YRD. GSK 2006

9 ELA HÜZMELİ SOL KANAT ADANA BT ADASOKAĞI SK 2006

10 NAZLI IRMAK BAYRAKTAR SOL KANAT TRABZON ORTAHİSAR BLD SK 2006

11 MELİS ÖLMEZ SOL KANAT İSTANBUL BEYCİLER SK 2006

12 GÜL BEKTAŞ SOL KANAT İSTANBUL DEFNE SK 2006

13 BÜŞRA ÇORAP SOL KANAT ADANA ŞHT.POL.AHMET MEHMET ORUÇ

SPOR SPOR LİSESİ KULUBÜ 2007

14 ŞEYMA BİRGÖZ SOL KANAT EDİRNE LÜGEM SPOR 2006

15 KUMSAL ÖZER SOL KANAT İZMİR İZGEM SK 2008

16 ECRİN NİSA KÜÇÜKÇOBAN SOL KANAT İZMİR İZGEM SK 2008

17 SUDE NUR ÜSTÜN SOL KANAT YOZGAT AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GSK. 2006

18 ZEYNEP DİLAY ÖZTÜRK SOL KANAT İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK 2007

19 SIDDIKA ÖZ SOL OYUN KURUCU AKSARAY AKSARAY BLD GSK 2007

20 ŞÜKRAN EYLÜL BİLGİÇ SOL OYUN KURUCU ANKARA YENİ MAH.SK 2006

21 NİL BEREN TANRISEVEN SOL OYUN KURUCU ADANA BT ADASOKAĞI SK 2006

22 MERYEM SEVİNÇ SOL OYUN KURUCU ADANA ŞHT.POL.AHMET MEHMET ORUÇ

SPOR. SPOR LİSESİ KULUBÜ 2006

23 BUSE TURAN SOL OYUN KURUCU ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNV. SK- 2006

24 NİSAN ÇAKAR SOL OYUN KURUCU SAMSUN SAMSUN GSK 2006

25 SÜMEYYE YILMAZ SOL OYUN KURUCU ANTALYA KONYAALTI BLD SK 2006

26 İLAYDA AYKURT SOL OYUN KURUCU İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK 2006

27 NAZ YARDIM SOL OYUN KURUCU İSTANBUL DEFNE SK 2006

28 ALİN KABADAYI SOL OYUN KURUCU ESKİŞEHİR - 2006

29 NİSANUR CENGİZ ORTA OYUN KURUCU SAMSUN SAMSUN GSK- 2007

30 NURİYE YALÇIN ORTA OYUN KURUCU KIRŞEHİR KIRŞEHİR BLD SK 2006

31 SEVAL GÜRÇAY ORTA OYUN KURUCU İSTANBUL DEFNE SK 2006

32 SUDENAZ YILMAZ ORTA OYUN KURUCU ESKİŞEHİR ODUNPAZARI SK 2006

33 ÖZLEM PARLU ORTA OYUN KURUCU İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK 2006

34 NİSANUR İNCE ORTA OYUN KURUCU KONYA HOCA AHMET YESEVİ SK 2008

35 BUKET SEVEN ORTA OYUN KURUCU ADANA BT ADASOKAĞI SK 2006

36 DAMLA BABACANOĞLU ORTA OYUN KURUCU ÇANAKKALE - 2006

37 AZRA ÖZTÜRK SAĞ OYUN KURUCU AKSARAY AKSARAY BLD GSK 2007

38 SILA POLAT SAĞ OYUN KURUCU İSTANBUL DEFNE SK 2006

39 ÜMMÜHAN BERAY AKMAN SAĞ OYUN KURUCU MANİSA TURGUTLU BLD SK 2007

40 SILANAZ EMEK SAĞ OYUN KURUCU ESKİŞEHİR ODUNPAZARI SK 2007

41 GÖZDE NUR BURKAÇ SAĞ OYUN KURUCU ORDU ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 2007

42 EBRAR HALİME KILIÇ SAĞ KANAT AKSARAY AKSARAY BLD GSK 2006

43 SÜMEYYE DURDU SAĞ KANAT KONYA HOCA AHMET YESEVİ SK 2007

44 IRMAK KARATAŞ SAĞ KANAT MANİSA TURGUTLU BLD SK 2006

45 CEREN KAYHAN SAĞ KANAT ORDU ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 2007

46 HAYRUNİSA ŞAHİN PİVOT KAYSERİ - 2007

47 ELANUR BOZTEPE PİVOT EDİRNE LÜGEM SK 2007

48 ZEHRA KARADAVUT PİVOT YOZGAT AİLE SOS.POL.GSK 2006

49 SUDENAZ KIYGA PİVOT ADANA BT ADASOK SK. 2007

50 LİZGE ŞIK PİVOT ELAZIĞ SOS.YRD. GSK 2006

51 İMRAN TURAN PİVOT ANTALYA GAZİ SK 2006

52 ECRİN ÇETİN PİVOT BURSA MUDANYA BLD GSK 2006

53 NURİYE İBİŞ PİVOT YOZGAT AİLE SOS PLT. GSK 2006

54 MERVE CEYLAN PİVOT İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK 2007

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN