Turgutlu Belediye Başkan Aday Adayı Mevlüt Bulut'dan Gazetemize ziyaret
Turgutlu Belediye başkan aday Adayı Mevlüt Bulut gazetemizi ziyaret ederek birçok önemli projeyi Turgutlu’da kazandıracağını belirtti.
Gazetemizi ziyarete, Başkan aday adayı Mevlüt Bulut, eşi Ayşegül Bulut, İlknur Gözeten ve Orçun Korkmaz birlikte katılım sağladılar.
Ziyarette önemli açıklamalarda bulunan Başkan adayı Mevlüt Bulut, Turgutlu’da yaşayan herkese eşit mesafede yaklaşmak ve Kasaba’mızın her bir ferdine eşit hizmet götürmek için adayıyım. Bu yola çıkmadan önce zaman zaman "Ben olsaydım şöyle yapardım" diye düşüncelerim olmuştur.
Dünyada insanlar için en zor olan şeylerden birisi, neler yapılabileceğini bilip, nasıl yapılmadığına seyirci kalmaktır. Halkımızın önerileri ve güveni bizim sermayemizdir. Bizim yaklaşımımız, Kültürel-Sosyal ve Teknik belediyeciliktir. Ben, değişimin, umudun yeni bir geleceğin adayı olmak istiyorum.
Turgutlu’da gençlerin umudu genç nesilin isteklerine karşılık vermek, gençlerimizin taleplerini yerine getirmek ve genlerimize yeni imkanlar sağlamak, gençlerimize sosyal belediyeciliğin önemini göstermek, genç nesil ile bu yolda yürümek için adayım.
Turgutlu’nun şu anda değişime, dönüşüme, heyecana, ihtiyacı var. İnsanlarımızın gönlünde sevgi üzerine kurulmuş bir kent olmayı ve inançlarına saygı gösteren değişime uyum sağlayacak bir yapıyı umutla bekliyor" diye konuştu.
Başkan aday adayına başarılar dileyen gazetemiz imtiyaz sahibi Haşim Karataş: “aday adaylığı süreciniz Turgutlu’muza hayırlı uğurlu olsun. Bu nazik ziyaretiniz için size ve ekibinize teşekkür ediyorum.Dedi.
![Turgutlu Belediye Başkan Aday Adayı Mevlüt Bulut'dan Gazetemize ziyaret](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/5dd20d95-8395-4fe7-a775-183b81f41e40_1698144363_vRPHit.jpg)
![Turgutlu Belediye Başkan Aday Adayı Mevlüt Bulut'dan Gazetemize ziyaret](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/83c6adfe-ce83-402c-ade6-30f08a5a827f_1698144363_U0r2DN.jpg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)