Ölmez, Başarı elde eden öğrencilere teşekkür etti
Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez başarı elde eden okul ve öğrencilerine teşekkür etti.
Ölmez, Türkiye Gençlik Spor Bakanlığının himayesinde İzmir'de düzenlenen, Türkiye Hava Sporları Federasyonu, Türkiye Salon Model Uçak Şampiyanosunda; Şehit Abdullah Tayyip Olçok Ortaokulu öğrencileri, kız ve erkek takımı, her iki bölümde de Türkiye 1. si olarak, şampiyon oldular.
Muğla’da düzenlenen okul Sporları gençler B kategorisinde, Zübeyde Hanım MTAL öğrencisi Sevinç Nur Yıldız 60 kg da sol kolda bölge 2. Si , sağ kolda ise bölge 1. Olarak Konya'da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi ve bölgemizi temsil edecektir.
Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, okulumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.Dedi.
![Ölmez, Başarı elde eden öğrencilere teşekkür etti](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/416052963_893760875880276_3909548594092566088_n_1704649610_PGqOm4.jpg)
![Ölmez, Başarı elde eden öğrencilere teşekkür etti](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/416044672_893760889213608_6276867927749096361_n_1704649610_DNEQMV.jpg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)