Murat Daban, Mahalle Muhtarları İle Yapıcı Bir Toplantı Gerçekleştirdi
''Selendi Belediye Başkanı Murat Daban, Mahalle Muhtarları İle Yapıcı Bir Toplantı Gerçekleştirdi: Yeni Dönemde İşbirliği ve Gayret Vurgusu"
Selendi Belediye Başkanı Murat Daban, belediye toplantı salonunda mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, yeni döneme dair kararlar alınırken, mahallelerin ihtiyaçları ve yapılacak projeler masaya yatırıldı.
Başkan Daban, toplantının açılışında tüm muhtarlara yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunarak, işbirliği ve gayretle hareket etme çağrısında bulundu. Mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, her bir mahallenin öne çıkan eksiklikleri ve ihtiyaçları detaylı bir şekilde ele alındı.
Başkan Daban, muhtarların görüşlerini dikkate alarak, yeni 5 yıllık dönemde yapılacak projelerin planlanması ve uygulanması konusunda ortak bir vizyon oluşturulması gerektiğini vurguladı. Toplantı, katılımcılar arasında olumlu bir atmosferde geçerken, mahalle muhtarları da ellerinden gelen katkıyı sunma sözü verdiler.
Selendi Belediye Başkanı Murat Daban'ın önderliğinde gerçekleştirilen bu yapıcı toplantı, ilçenin geleceği için umut verici adımların atılmasına vesile oldu.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)