İyi Partili Aday Ahmet Orhan Mahalle Ziyaretlerinde
İYİ Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan, Aşağı ve Yukarı Bozkır mahallelerini ziyaret ederek komşularıyla bir araya geldi. Başkan adayı Ahmet Orhan, "Biz Turgutlu'yu yalan dolanla değil, devlet tecrübemizle yöneteceğiz" dedi.
Aşağı ve Yukarı Bozkır mahallelerine giderek yerel seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan, vatandaşlara seslendi.
"TURGUTLU'YU DEVLET TECRÜBEMİZLE VİZYON ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ"
Başkan adayı Ahmet Orhan, "Turgutlu'da sorun olmayan hiçbir mahalle yok. Altyapı ve üstyapı problemleri şehrin tüm hücrelerine nüfuz etmiş durumda. Bizler Turgutlumuzun sorunlarını çözmek için devlet tecrübemizle buradayız. Turgutlu'yu devlet tecrübemiz ve liyakatli kadrolarımızla birlikte vizyon bir şehir haline getireceğiz" ifadelerini kullandı.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)