İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı
İYİ Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan, partisinin ilçedeki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. Turgutlu'ya yönelik projelerini mahalle başkanlarıyla paylaşan İYİ Partili Ahmet Orhan, "Sizlerin destekleriyle hem tüm Turgutlululara projelerimizi anlatarak, hem de sandıkları koruyarak güzel ilçemizi proje belediyeciliğine kavuşturacağız" dedi.
Partisinin Turgutlu'daki mahalle temsilcileriyle bir araya gelen İYİ Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan'ın düzenlediği toplantıya İYİ Parti Manisa Milletvekili Şenol Sunat, İl Başkanı Ali Zafer İksir, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gürhan Özcan, Salihli İlçe Başkanı Mustafa Bulut, Turgutlu İlçe Başkanı Zeynep Tuba Orhan Cengiz ile İlçe Başkan Yardımcıları, mahalle başkanları ve partililer katıldı.
Mahalle başkanları bölgelerinde tespit ettikleri sorunları İYİ Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan'a anlatırken, parti içerisinde birlik ve beraberlik mesajı da verildi.
İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gürhan Özcan ve İYİ Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan, ihtiyaçlara yönelik hazırladıkları projelerle hem Manisa'yı, hem de Turgutlu'yu İYİ belediyecilik ile kavuşturacaklarını belirtti.
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/6c5f5b89-d227-4b84-8404-f38785e08b55_1706513443_i93kfU.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/7bac159f-3991-4b32-a816-db819e280dcc_1706513443_gyvHNJ.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/14d2dd86-253d-4e5c-b2ff-2b85d9ec51f1_1706513443_b5hYG2.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/56bfd3a6-f693-4f9c-9969-a7aacb214d0a_1706513444_ZfDxTw.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/b59ed688-bd2f-4d3a-bb9f-4975a1f8ff2b_1706513444_EmLXGj.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/dad27cf6-a85c-4979-9011-2c751923c953_1706513444_GTLHmM.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/e146d05c-61d0-4964-b314-3be2e9719593_1706513444_My4vAH.jpeg)
![İyi Partili Aday Ahmet Orhan'dan Seçim Koordinasyon Toplantısı](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/14d2dd86-253d-4e5c-b2ff-2b85d9ec51f1_1706513449_ipJyI8.jpeg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)