İYİ Parti'den 'Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık' kampanyası
Turgutlu İyi Parti İlçe Başkanı Zeynep Tuba Orhan Cengiz esnaf ziyaretleri yapmaya devam ediyor.
İyi Parti Turgutlu İlçe Teşkilatı esnafa destek vermek için ‘Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık’ kampanyasını başlattı.
Yapılan çalışmadan memnun kalan bir ilçe esnafı, "Esnafın zor günler geçirdiği bu dönemde bizim için çabalayan insanlarda var. İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Zeynep Tuba Orhan Cengiz , “Öyle bir genel başkanımız var ki, zor günler geçiren esnafımızı tek başına sahiplendi. Bize vermiş olduğu talimatla esnaflarımızı ziyaret ederek sorunları dinliyoruz. Esnafımız haklı olarak çok dertli, birde kimse çalmayınca kapısını, üvey evlat gibi hissediyorlar. Yerel esnafımıza destek olmak amaçlı başlattığımız kampanyamızla ilçe halkımızı bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Zor günler geçiren esnafımızı bize her zaman lazım ve bizler İyi Parti olarak yanlarındayız.” ifadelerini kullandı.
![İYİ Parti'den 'Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık' kampanyası](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/651dc2e4d0371_1696501100_MOIRJ4.jpg)
![İYİ Parti'den 'Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık' kampanyası](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/651dc2e4e2c09_1696501100_xK6MGq.jpg)
![İYİ Parti'den 'Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık' kampanyası](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/iyi-parti-den-alisverisini-yerel-esnaftan-yap-esnafina-sahip-cik-kampanyasi-973dd_1696501100_RKaZSQ.webp)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)