İyi Parti'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti
İyi Parti Turgutlu Belediye Başkan Aday Ahmet Orhan, İyi Parti Turgutlu İlçe Başkanı Zeynep Tuba Cengiz Orhan, ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Haber Kasaba Gazetesi ofisini ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Haber Kasaba Gazstesi İmtiyaz Sahibi Haşim Karataş, İyi Parti Turgutlu Belediye Başkan adayı Ahmet Orhan’a ve İlçe Başkanı Zeynep Tuba Cengiz Orhan, yöneticilerine teşekkür etti.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)