Ergenekon Mahallemizde yol sorunlarını bir bir çözüyoruz
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ergenekon Mahallesinde eş zamanlı olarak yürütülen asfaltlama ve parke döşeme çalışmalarını incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, “Ergenekon Mahallemizde yol sorunlarını bir bir çözüyoruz. Söz verdiğimiz gibi halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ergenekon Mahallesinde yol sorunlarının yaşandığı sokaklarda gerekli çalışmalar yürütülüyor. Bu doğrultuda Osman Sümer, Sıtkı Evin, Yalçınlar ve Görkem Sokağa 8 bin metrekare asfalt döşendi. Ethem Kaya Sokakta ise parke döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Mithat Erden ve teknik ekiple birlikte asfalt sathi kaplama işlemlerinin hızla tamamlandığı Osman Sümer, Sıtkı Evin, Yalçınlar ve Görkem Sokak ile parke döşemesinin devam ettiği Ethem Kaya Sokaktaki çalışmaları yerinde inceledi. Turgutlu Belediyesinin kendi ekip ve imkanlarıyla yürütülen işlemleri yakından takip eden Başkan Çetin Akın süreç hakkında teknik ekipten bilgi aldı.
“Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmaya devam edeceğiz”
Başkan Çetin Akın, “Ergenekon Mahallemizde yol sorunlarını bir bir çözüyoruz. Asfaltlama çalışmasını hızla tamamlayarak 8 bin metrekare asfaltı yolla buluşturduğumuz Osman Sümer, Sıtkı Evin, Yalçınlar ve Görkem Sokak ile parke döşemesine başladığımız Ethem Kaya Sokaktaki çalışmalarımızı incelemelerde bulunduk. Söz verdiğimiz gibi halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)