Cumhur'un Adayı Başkan Ergün'e Gölmarmara'da Coşkulu Karşılama!
İlçe ziyaretlerine Gölmarmara ilçesiyle devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 6 Eylül Meydanı’nda coşkuyla karşılandı. ‘Gönlü Güzel Başkanımız Gölmarmara'ya Hoş geldiniz’, ‘Gölmarmara Güzelse Sebebi Sensin Başkanım’ gibi sevgi cümlelerinin yer aldığı pankartlarla karşılanan Başkan Ergün, ilçe sakinleriyle tek tek selamlaştı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, haftanın ilk mesai gününe Gölmarmara'da başladı. Başkan Cengiz Ergün, 6 Eylül Meydanı’nda davullar, zurnalarla coşkuyla karşılanırken, karşılamada Gölmarmara Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP İlçe Başkanı Şakir Can, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Taylan, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Yazıcı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Tekin, KAÇEP Başkanı Zeynep Balkaya, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Yıldırım, partililer, mahalle muhtarları ve vatandaşlar yer aldı. ‘Gönlü Güzel Başkanımız Gölmarmara'ya Hoşgeldiniz’, ‘Gölmarmara Güzelse Sebebi Sensin Başkanım’ gibi sevgi cümlelerinin yer aldığı pankartlarla karşılanan Başkan Ergün, daha sonra kendisini karşılayan ilçe sakinleriyle selamlaştı. Şölen gibi karşılamanın ardından, Namal ailesi tarafından Başkan Ergün'ün Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığının hayırlı olması temennisiyle kurban kesildi.
Garaj Esnafını Ziyaret Etti
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, ardından Gölmarmara garaj esnafı ile bir araya geldi. Cumhur İttifakı Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz ile birlikte garaj esnafını ziyaret eden Başkan Ergün, hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)