Cumartesi Pazarı'nın Tapusu Turgutlu Belediyesinde
Cumartesi Pazarı resmi olarak Turgutlu Belediyesine geçti. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Girişimlerimiz ve mücadelemiz sonunda Turgutlu’nun malını Turgutlu’ya geri kazandırdık” dedi.
Turgutlu Başkan Çetin Akın, mart ayında gerçekleşen Çepnidere Çok Amaçlı Salon ve Halı Saha projesinin temel atma töreninde Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi kararıyla Cumartesi Pazarı’nın geri alındığının müjdesini paylaşmıştı. Resmi sürecin tamamlanması sonrasında Cumartesi Pazarı Turgutlu Belediyesine devredildi. Başkan Çetin Akın, pazar yerinin tapusunu bizzat teslim aldı.
Turgutlu halkının malını Turgutlu’ya kazandırıldığını belirten Başkan Çetin Akın, “Girişimlerimiz ve mücadelemiz sonunda Turgutlu’nun malını Turgutlu’ya geri kazandırdık ve Cumartesi Pazarı’nın tapusunu geri aldık. Emeklerinden dolayı ekibime ve bizlere katkı sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)