Çepnidere Mahallesi Çok Amaçlı Salon ve Spor Tesisi Hizmete Açılıyor
Turgutlu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çepnidere Mahallesi Çok Amaçlı Salon ve Şehit Polis Selami Dinç Spor Tesisi projesinin açılış töreni, 29 Eylül Cuma günü saat 17:30’da Çepnidere Mahallesinde gerçekleşecek.
İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik projeleri hayata geçiren Turgutlu Belediyesi, Çepnidere Mahallesine Çok Amaçlı Salon ve spor tesisi kazandırıyor. Turgutlu Belediyesinin en hızlı biten projelerinden biri olma özelliği taşıyan Çepnidere Çok Amaçlı Salon ve Şehit Polis Selami Dinç Spor Tesisi Projesi için açılış töreni düzenlenecek. Açılış töreni 29 Eylül Cuma günü saat 17:30’da Çepnidere Mahallesinde gerçekleşecek.
Tüm vatandaşları Çepnidere Çok Amaçlı Salon ve Şehit Polis Selami Dinç Spor Tesisi projesinin açılış törenine davet eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “En hızlı biten projelerimizden biri olan Çepnidere Çok Amaçlı Salon ve spor tesisi projemizi hizmete açıyoruz. Tüm hemşehrilerimizi 29 Eylül Cuma günü saat 17:30'da Çepnidere Mahallemizde gerçekleştireceğimiz açılış törenimize davet ediyorum” dedi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)