- Haberler
- Gündem
- BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi
BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi
Büyük Birlik Partisi'nin Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Selvilitepe Mahallesi'nde gerçekleştirdiği toplantıda, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yerel sorunlara odaklandı.
Toplantıda, Karataş, mahalle sakinlerinin karşılaştığı sorunları dinleyip çözüm önerilerini paylaştı ve projelerini detaylı bir şekilde aktardı.
Vatandaşlar, Başkan Adayı Karataş'a yönelik sorularını sordu, Karataş, katılımcılara şeffaf bir şekilde yanıtlar vererek seçim öncesi halkla etkileşimini güçlendirdi. Bu buluşma, yerel yönetimin halka açık, katılımcı ve çözüm odaklı bir şekilde yönetilmesine dair bir örnek teşkil etti.
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/417361706_901741705082193_2223433545020781965_n_1705753068_fSzHOu.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/417361706_901741705082193_2223433545020781965_n_1705753133_FcXl8V.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/417378650_901742068415490_8393048654066370012_n_1705753133_pMoEnv.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/417480699_901741748415522_4706501182642585028_n_1705753133_LBXmkz.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/417534083_901741841748846_7386800382230061093_n_1705753133_FaPc7j.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/419244871_901742271748803_6411218259368025700_n_1705753134_LMiE5l.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/420300553_901741371748893_8347090158127480899_n_1705753134_jDQkBJ.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/421022584_901739348415762_4002322289394637541_n_1705753134_QvK0BZ.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/421031158_901739255082438_3140963249450985046_n_1705753135_TEypRc.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/421103965_901739295082434_4326939524608962823_n_1705753135_imRBVs.jpg)
![BBP Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş Selvilitepe Mahallesi'nde Vatandaşlarla bir araya geldi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/421174720_901739281749102_1783818826664996942_n_1705753135_A98Ogs.jpg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)