- Haberler
- Gündem
- BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)
BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)
BBP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi’nde Birlik Kırathanesi’de Seçim Çalışmaları Kapsamında Vadandaşla Bir Araya Geldi.
Büyük Birlik Partisi'nin Turgutlu Belediye Başkan adayı Yıldıray Karataş, seçim kampanyası kapsamında mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Son olarak Yedieylül Mahallesi’nde (Topsahası) gerçekleştirdiği ziyarette, Karataş, mahalle sakinleriyle birebir görüşmeler gerçekleştirerek projelerini paylaştı.
Başkan adayı, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, " Yedieylül Mahallesi’nde (Topsahası) vatandalşarımızı ziyaret ettik. Bu samimiyet ve hoşgörü için mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Turgutlulu vatandaşlarımızla buluşup, onların sorunlarını dinlemek, projelerimizi paylaşmak bizim için çok önemli. Bugün Yedieylül Mahallesi (Topsahası ) ziyaretimizde bizleri sabırla dinleyen mahalle sakinlerine cani gönülden teşekkür ederiz.
BİZ BİR HALK HAREKETİ BAŞLATTIK.
Biz her yerde doğruları anlatmaya devam edeceğiz,hiç kimseden korkmuyoruz !!!
Çünkü biz halkımızla omuz omuza mücadele edeceğiz,onlarla bir yöneteceğiz, kasabamızın yarınlarını onlarla bir inşaa edeceğiz.
Biz Turgutluya yapacaklarımızı siz değerli turgutlulu hemşerilerimize şeçim sonuna kadar en iyi şekilde anlatacağız. Bizleri önemseyen davet eden her kese teşekkürler.
Yıldıray Karataş'ın MAHALLE ziyaretleri, yerel seçimlerin atmosferini daha da renklendirirken, adayın katılımcı ve samimi yaklaşımı dikkat çekiyor. Karataş'ın projeleri ve MAHALLE ziyaretleriyle ilgili bilgiler seçmenler arasında büyük ilgi uyandırıyor.
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427021744_1435977073943845_3733171312860760347_n_1707732989_4Dr2le.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427035477_1435977030610516_4988628643502788602_n_1707732989_ytru2k.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427128581_1435977063943846_6087947565221900270_n_1707732990_deVPma.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427806111_1435976987277187_4300783452652620440_n_1707732990_3TqlHo.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427828709_1435977103943842_6112327103042976753_n_1707732990_hIwtW2.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427855875_1435976963943856_887629477659124771_n-1_1707732991_mNGwzP.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427855875_1435976963943856_887629477659124771_n_1707732991_wnqGp7.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/427872933_1435977050610514_1019163705784532779_n_1707732991_ja8Z9x.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/428004795_1435977147277171_4213128413766121620_n_1707732992_C46PmT.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/428051270_1435977083943844_9003981459939102071_n_1707732992_aK8IVs.jpg)
![BBP Başkan Adayı Yıldıray Karataş, Yedieylül Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı (VİDEO)](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/428135991_1435976997277186_8644245404377287629_n_1707732993_SENgB4.jpg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)