Başkan İlter'den İYİ Parti İlçe Başkanlığına Ziyaret
Turgutlu Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ahmet İlter, İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirerek geçtiğimiz günlerde İlçe Başkanı olarak atanan Zeynep Tuba Orhan Cengiz ve yönetimini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.
Tuba Orhan, Partimizi ziyarete gelen Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Bürosu’nun nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. iyi parti olarak şehit ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanında olduklarını belirtti.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)