- Haberler
- Son Dakika
- Başkan Çerçi Öğretmenler İle Buluştu
Başkan Çerçi Öğretmenler İle Buluştu
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, TOKİ İlkokulunu ziyaret ederek öğretmenler ile buluştu. Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan Başkan Çerçi “Geleceği ilmek ilmek işleyen, yeni nesillere ışık tutan, fedakarca işini yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarım” dedi.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, TOKİ İlkokulunu ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı. Başkan Çerçi’ye ziyarette Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş eşlik etti. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ziyarette yaptığı açıklamada, “TOKİ İlkokulunda çocuklarımıza eğitim veren öğretmenlerimizi ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladık. Ekip arkadaşlarımız ilçemizdeki çocuklarımıza bilgilerini, sevgilerini ve saygılarını aktaran kıymetli öğretmenlerimizi ziyaret edip günlerini kutladı. Okula gelip de öğrenciler ile vakit geçirmemek olmaz. Geleceği ilmek ilmek işleyen, yeni nesillere ışık tutan, fedakarca işini yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)