Başkan Çerçi Muhtarlar Günü'nü Kutladı
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, muhtarların vatandaşlara hizmet noktasında önemi bir görev ifa ettiğini söyledi.
Yerel yönetimlerin yapı taşı olan muhtarların bu özel gününü kutlayan Başkan Çerçi mesajında, “Muhtarlarımız yerel demokrasimizin mihenk taşlarından biri, hizmetin vatandaşa sunulmasında vazgeçilmez bir unsurdur.
Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapı da muhtarlarımızdır. Bu anlamda onları önemsiyor, onların sorunlarını en aza indirmek için mesai harcıyoruz. İlçemizde mahalle muhtarları ile uyum içerisinde çalışmaya önem gösteriyoruz. Bu vesile ile başta ilimiz olmak üzere mahallesinde devletimiz ve halkımız arasında önemli bir görevi yerine getiren tüm muhtarlarımızın gününü kutlar; sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)