Başkan Çerçi Hafta Sonu Yuntdağı'ndaydı
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Mücahit Arınç ile birlikte hafta sonu Yuntdağı’ndaydı. Mahalle ziyaretleri yapan Başkan Çerçi ve Mücahit Arınç vatandaşlarla bir araya geldi.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, hafta sonu Yuntdağı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Çerçi’ye ziyaretlerde AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Mücahit Arınç, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz ve partililer eşlik etti. Pelitalan Mahallesi’nin düzenlediği hayır ile Seyitli Mahalle Muhtarı Hüseyin Kırgöz’ün babası Merhum Hafız Ali Kırgöz’ün vefatının sene-i devriyesi nedeniyle düzenlenen hayırlara katılan Başkan Çerçi, Düzlen, Akçaköy, Maldan ve Ortaköy’de vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Vatandaşlar, Başkan Çerçi’ye yoğun ilgi gösterirken; Yunusemre Belediyesi’ne mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti, yapılan hizmetlerin devam etmesini diledi.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)