Avşar Mahallesi Kadınları Faruk Keskin'e tam destek dedi
Turgutlu'da seçim atmosferi giderek ısınıyor.
Bağımsız belediye başkan adayı Faruk Keskin, Avşar mahalledeki kadınlar tarafından tam destek görüyor. Avşar Mahallesi kadınları, Keskin'in liderliğine duydukları güveni bir araya gelerek dile getirdi. Kadınlar, Keskin'in Turgutlu için doğru kişi olduğunu ifade ettiler.
Avşlar Mahallesi sakini kadınlar kendisine olan desteğini net bir şekilde ifade etti.
Mahalle sakinleri, bir araya geldikleri toplantıda Keskin'in şeffaf yönetim anlayışını, katılımcı projelerini ve sosyal sorumluluk odaklı yaklaşımını öne çıkardı. Kadınların aktardığına göre, Faruk Keskin'in belediye başkanlığı döneminde mahallelerinin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesini umut ediyorlar.
Faruk Keskin, Avşar Mahallesi kadınlarının bu destek ve güvenine teşekkür ederek, onların katılımının yönetimde çeşitliliği ve daha kapsayıcı karar alma süreçlerini beraberinde getireceğini belirtti. Keskin, mahalle sakinlerinin beklentilerine odaklanarak, dayanışma ve işbirliği vurgusu yaparak, birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etme sözü verdi.
![Avşar Mahallesi Kadınları Faruk Keskin'e tam destek dedi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/58c335e5-1109-4966-ac2a-7f6b0a118311_1708953166_Wq1ABE.jpeg)
![Avşar Mahallesi Kadınları Faruk Keskin'e tam destek dedi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/6ed4b4e7-4140-499c-b98d-805b9b6ee914_1708953167_kT4gfH.jpeg)
![Avşar Mahallesi Kadınları Faruk Keskin'e tam destek dedi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/857a16e3-91a1-43e0-9097-d585012c7638_1708953167_2ySQMk.jpeg)
![Avşar Mahallesi Kadınları Faruk Keskin'e tam destek dedi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/961afe15-0d12-4b8e-a9a5-8c1738c3ad91_1708953167_6GLSDc.jpeg)
![Avşar Mahallesi Kadınları Faruk Keskin'e tam destek dedi](https://i.haberkasaba.com/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/93126457-e257-47a0-9e31-215406e57a66_1708953167_TXSLNU.jpeg)
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)