23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı Belirlendi
Kaymakam Selami KAPANKAYA başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, ilçe yetkilileri ve ilgili kurum personeli katıldı.
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkuyla kutlanması için düzenlenen komite toplantısı, başarıyla tamamlandı. Kaymakam Selami KAPANKAYA başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, ilçe yetkilileri ve ilgili kurum personeli katıldı.
Toplantıda, kutlama etkinliklerinin belirlenmesi ve koordinasyonu üzerine detaylı bir görüş alışverişi gerçekleştirildi. İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Sercan KARAÇALI, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet DURSUN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman GENÇOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ ve Şube Müdürü Zekeriya ÇAMLIBEL gibi önemli isimlerin katılımıyla, etkinliklerin planlanması ve organize edilmesi konusunda kapsamlı bir strateji oluşturuldu.
Program kapsamında çocuklara yönelik etkinlikler, kültürel gösteriler, spor etkinlikleri ve resmi törenler gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinliklerle, çocukların bayramlarını coşkuyla kutlamaları ve milli egemenlik ve demokrasi bilincinin pekiştirilmesi hedefleniyor.
Katılımcılar, programın belirlenmesi ve koordinasyonunun yanı sıra etkinliklerin değerlendirilmesi ve sonuçlarının takibi konularında da fikir alışverişinde bulundular.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, ilçemizde büyük bir coşkuyla ve anlamla kutlanacağına olan inancımız tam. Programla ilgili detaylı bilgilendirme ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşılacak.
Bakmadan Geçme
![Selendi Ters Tepe Höyüğü'nde Arkeolojik Çalışmalar Başladı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/selendi-ters-tepe-hoyugu-nde-a_1721986182_gLdAof.jpg)
![Yılmaz Tuna, Gazeteciler ve İletişimciler Cemiyeti Selendi İlçe Temsilcisi Oldu](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yilmaz-tuna-gazeteciler-ve-ile_1721980135_xSEasf.jpg)
![Yıldız Ailesinin Acı Günü](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/yildiz-ailesinin-aci-gunu_1721979955_reTank.jpg)
![Manisa'da Su 1 lira oldu, ekmek de 5 lira oluyor](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/manisa-da-su-1-lira-oldu-ekmek_1721916848_YKCLWf.jpeg)
![EGİFED Olağanüstü Genel Kurul'da TÜGİK'ten Ayrılma Kararı Aldı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/egifed-olaganustu-genel-kurul-_1721913612_8epBa1.jpeg)
![Turgutlu ESKK'de Sürpriz İstifa: Başkan Hasan Hüseyin Coşkun Görevini Bıraktı](https://i.haberkasaba.com/c/80/832x468/s/dosya/haber/turgutlu-eskk-de-surpriz-istif_1721908543_1qHCLu.jpg)