Soma

Soma Haberleri

MHP eski ilçe başkanı Ergün’e ‘Her Canlı Ölümü Mutlaka Tadacaktır dedi ortalık bir anda buz kesti

MHP Soma Eski İlçe Başkanı Vedat Erdem geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Manisalıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Soma MHP Eski İlçe Başkanı Cengiz Ergün'e İsyan etti

MHP Soma Eski İlçe Başkanı Vedat Erdem Bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Manisalılardan gelen tüm taleplere rağmen yerine yazılmayan T.C yazısı ve son su zammını da konu alan çok sert açıklamalarda bulundu.

301 maden şehidinin ruhuna Kuranı Kerim okundu

13 Mayıs 2014 günü meydana gelen ve 301 madencinin şehit olduğu maden kazası yıldönümüne anıldılar.

Bölgesel Isıtma Sistemleri Avrupa Çapında Film Oldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 236 abone ile alınıp 10 binin üzerinde aboneye ulaştırılan Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri, Avrupa Birliği destekli CityFied projesi kapsamında kısa film haline getirildi. Avrupa kentlerini ve kentsel ekosistemlerini, geleceğin akıllı kentlerine dönüştürecek sistemik, entegre ve yaygınlaştırılabilir bir ‘strateji’ hedefiyle hayata geçen AB projesi CityFied, Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri ile ilgili kısa […]

İnsan Odaklı Belediyecilik anlayışı

Manisa'nın Soma ilçesinde yenilenen ve gelişen teknoloji çağında vatandaşların vazgeçilmezi olan interneti ücretsiz kullanabilmeleri için belediye bir proje başlattı.

Soma Maden Şehitlerini Dualarla Andı

Zonguldak’ta maden işçileri; Manisa’nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen maden faciasının 4’üncü yıldönümünde yaşamını yitiren 301 maden şehidini dualarla andı.

Şanlı Ordumuzdan Soma Halkına Teşekkür Belgesi

Kara Kuvvetleri Komutanlığı 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığından Soma Halkı için Teşekkür Belgesi geldi.

HELVA YÜKLÜ ARAÇLAR AFRİNE DUALARLA UĞURLANDI

Cumhuriyet İlkokulu tarafından başlatılan Soma Belediyesininde destek olduğu “Afrin Kahramanlarına Soma Helvası” gönderim töreni dualarla gerçekleşti.

SOMA'DA AİLELER TAHLİYELERLE YIKILDI!

Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde dün görülen davada madende emniyet teknikeri olarak görev yapan Mehmet Ali Günay Çelik'in tahliye edilmesine tepki gösteren madenci aileleri Soma'da eylem yaparak yolu trafiğe kapattı.

İş yerinde silahlı saldırı

Manisa'da silahlı saldırı: 1 ölü Manisa'nın Soma ilçesinde iş yerinde silahlı saldırıya uğrayan kişi yaşamını yitirdi.

Soma davasında madenci ailesine 125 bin TL'lik tazminata karar verildi

Yargıtay, Soma'daki maden katliamında hayatını kaybeden işçilerden Murat Avcı'nın kızı Merve Ceylan'a 125 bin TL tazminat ödenmesi kararını oy birliğiyle onadı. Bunun katliamdaki diğer tazminat davaları için de emsal teşkil etmesi bekleniyor.

Jandarma Komutanlığı tarafından operasyon

Manisa İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Soma İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan ortak istihbari çalışma neticesinde, Soma ilçesi Turgutalp mahallesinde...

Küçük Güney Halkı Mağdur

Manisa'nın Soma ilçesinde doğa ile iç içe olan ve zamanında Somalıların piknik yapmak için her hafta sonu gittikleri Küçük Güney Mahallesi...

KONUŞMA BOZUKLUKLARI ÇÖZÜMSÜZ DEĞİL

Özellikle son yıllarda artış gösteren dil konuşma bozuklukları çözümsüz değildir. Artikülasyon bozukluğu (konuşma seslerini eksik veya yanlış üretme), kekemelik ve gecikmiş konuşma başlıca görülen dil konuşma bozukluklarıdır.

MANİSA'DA FETÖ SORUŞTURMASINDA 14 GÖZALTI

Manisa'nın Soma ilçesinde (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gerçekleştirilen operasyonda 14 kişi daha gözaltına alındı.

Soma Yağcılı Gölet ve Sulaması’nda imzalar atıldı

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun “1000 günde 1071” gölet projesi doğrultusunda bir imza da Manisa Soma için atıldı.

SOMA'DA MURAN MAAN BAŞKAN SEÇİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Soma İlçe Başkanı, yapılan kongrede Murat Maan başkan seçildi. Soma Belediye düğün Salonu’nda gerçekleşen kongrede Murat Maan, başkan seçildi.

Toplam 20 haber.