Şehzadeler

Şehzadeler Haberleri

Başkan Çelik Deprem tehlikesine karşı uyardı

Manisa’nın deprem kuşağında olduğunu hatırlatan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, vatandaşların oturdukları binaların deprem analizini yaptırması gerektiğine dikkat çekti ve ekledi; “Binamız sağlam değilse Allah korusun, olası bir depremde orası bizim mezarımız olur. Tedbir almamız, binalarımızı yenilememiz lazım. Bu noktada da önümüze çıkan kentsel dönüşüm fırsatlarını değerlendirmemiz gerekir” dedi.

Manisa'dan Yardım TIR’ları Hatay sınırına doğru yola çıktı

Şehzadeler, Yunusemre Belediyeleri ile İHH İnsani Yardım Vakfı Manisa Şubesi’nin öncülüğünde İdlib’teki Müslüman kardeşlerimize ulaştırılmak üzere toplanan iki TIR yardım malzemesi, dualarla yola çıktı.

Ünlü Sanatçı Manisa’ya bir kez daha gelmek istediğini söyledi

Şehzadeler Belediyesi’nin katkılarıyla Manisalı vatandaşlarla buluşan “Gölge” adıyla da bilinen radyo programcısı, sanatçı Talha Bora Öge ve Orkestrası, Manisalılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kadın Spor Merkezi’nin yeni kayıt dönemi başlıyor

MANİSA Şehzadeler Belediyesi Kadın Spor Merkezi’nde kış sezonu kayıtları 27 Eylül 2019 Cuma günü başlıyor. 

ÇAMLICA SOSYAL TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI

Yuntdağı mahallelerinden Çamlıca da düğün salonu ve sosyal tesise Yunusemre Belediyesi ile kavuştu. Tesisin açılışı törenle yapılırken; Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yuntdağı’nda hizmet atağını sürdüreceklerini söyledi.

Şehzadeler Mevlidi Nebi Haftası nedeni ile Kandil Simidi ikramında bulundu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Mevlidi Nebi Haftası nedeni ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanında vatandaşlara 2 bin kişilik kandil simidi ikramında bulundu.

2018 yılında 2018 Kadınla Çanakkale’ye yolculuk başladı

kadınlar için başlatılan, ‘2018 Yılında 2018 Kadınla Şehzadeler’den, Çanakkale’ye Yolculuk’ projesi kapsamında, Çanakkale’ye gidecek olan 400 kişilik ilk kafile geçtiğimiz akşam Cumhuriyet Meydanından uğurlandı.

BBP Lideri Destici’nin Şehzadelere ziyareti

BBP Manisa İl Başkanlığını düzenlediği Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma programına katılmak üzere Manisa’ ya gelen BBP Lideri Mustafa Destici, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti.

Başkan Çelik 'Tüm Dünyaya mesajlarımızı siz gençlerimiz ileteceksiniz'

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde 150 öğrencinin İngilizce kursu gördüğünü ifade eden Başkan Çelik, öğrenciler için açılan kursların devam edeceğini belirtti.

Başkan Çelik 'imkânsızlıklar içerisinde bahane değil hizmet ürettik'

Şehzadeler Belediyesi tarafından Yeşilköy Mahallesinde yapımı tamamlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kasım ayında Manisa ziyaretinde yaptığı toplu açılış töreninde açılışı yapılan Yeşilköy Mahallesi Çok Amaçlı salon, düzenlenen anahtar teslim töreninde Şehzadeler Kaymakamlığına teslim edildi.

Uluslararası arenada başarıdan başarıya koşuyorlar

Geçtiğimiz hafta, Tayland’ ta yapılan Dünya Muay Thai şampiyonasında rakiplerini yenerek Dünya Şampiyonluğu elde eden...

Şehzadeler ’in sporcularıyla buluştu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Spor Salonunda ferdi amatör spor branşlarında eğitim gören sporcularla bir araya geldi. Şehzadeler Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde yaklaşık 600 sporcunun eğitim aldığın ifade eden Başkan Çelik, sporculardan uluslararası dereceler beklediğini belirtti.

Şehzadeler ’de sokak hayvanları sahipsiz değil

Şehzadeler Belediyesine bağlı ekipler ‘Onlar da Yemeğe Muhtaç’ sloganı ile başlatılan proje çerçevesinde Şehzadeler’ in park ve yeşil alanlarına sokak hayvanları için mama ve su kabı montajını sürdürüyor. Montajı yapılan mama ve su kapları özellikle sıcak havalarda sokak hayvanlarının su ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyor.

OTOPARK GÖREVLİSİNİ GASP ETTİLER

MANİSA’nın Şehzadeler İlçesinde 2 şahıs otopark görevlisini gasp edip kaçtılar.

ÇERÇİ’DEN ERLERE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı’nda çok sayıda askerin etkilendiği enfeksiyon nedeniyle hastanede tedavi altına alınan erleri...

Sihirli Orman çocukların büyük beğenisini topladı

Ramazan Gecelerinde düzenlenen etkinlikler çerçevesinde geçtiğimiz akşam Cumhuriyet Meydanında sergilenen ‘Sihirli Orman’ adlı...

Toplam 36 haber.