Sarıgöl

Sarıgöl Haberleri

Sarıgöl'de Millet İttifak'ının Gençleri Toplandı

Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Millet İttifak'ını oluşturan partilerden olan İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençleri toplantı yaptı.

MİLLET İTTİFAK'I SARIGÖL'DE TAMAM

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde "Millet İttifakı" çatısı altında katılacak olan Parti'lerden İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi ittifak içinde yer alacak Belediye Meclis Üyesi adayları konusunda anlaşma sağladı.

Gençler Bu Merkezi Çok Sevdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Atatürk Gençlik Merkezi, farklı branşlarda kendilerini geliştirmek isteyen vatandaşların bir numaralı adresi oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl’de 9 Engelli Bireyin Yüzünü Güldürdü

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl’de 9 engelli bireyin yüzünü güldürdü. İhtiyaçları doğrultusunda engelli bireylere akülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye, bebek puseti ve çocuk yürüteci hediye eden Manisa Büyükşehir Belediyesi gönülleri bir kez daha fethetti.

FIRINDA EKMEK DAĞITAN ASKER HAYATINI KAYBETTİ

Askerlik yaptığı Ankara dan hava değişimi askerlik yaptığı Ankara'dan 45 günlük hava değişimi için memleketi Alaşehir'e gelen genç, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Toplu Açılış Şöleni Konser İle Son Buldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi’nce ilçeye kazandırılan hizmetlerin toplu açılış törenleri gerçekleştirilen konser ile renklendi. Niyazi Gülbay ve Aleyna

BİÇER YİNE ÇİFTÇİNİN YANINDAYIZ DEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer, partisinin Sarıgöl İlçe Başkanlığında bugün bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasının ana başlığı, “çiftçiye verilen tarım kredilerinin faiz oranlarındaki tutarsızlık” oldu. Hükümetin tarım politikalarını sık sık eleştiren Dr. Yıldız Biçer’in basın açıklamasından satır başları…

Toplam 8 haber.