Gördes

Gördes Haberleri

Sağlık İşleri Daire Başkanı'ndan Gördes’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Gördes’e ziyarette bulundu.

Manisalılara festival havasında bahar müjdesi

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Manisa’nın Gördes ilçesinde bu yıl 12. kez düzenlenen Hıdrellez Kültür Festivaline katıldı. Hıdrellez'in baharın müjdecisi, yeni bir yılın umudu olarak kuşaktan kuşağa aktarıldığını kaydeden Özdağ, "Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sergilendiği milli ve manevi günlerin, toplumda millet olma şuurunu pekiştiriyor. Hıdrellezde beraber yenen toplu yemekler, fakirlerin doyurulması, dargınların barışmasına ve kardeşliğin yeniden tesisine vesile olur" dedi.

Manisa'daki Trafik Kazasında; 20'den Fazla yaralı Var

MANİSA Gördes'de Otobüs ve Tır çapıştı. Kazada 20 den fazla kişi yaralandı.

Hanife teyzenin sesini Gördesliler Derneği duydu

1995 yılından bu yana yalnız olarak sürdürdüğü yaşamı evinde çıkan yangın ile tamamen alt üst oldu. Karademir’in Hüseyni baba mahallesi, Şarlak mevkinde bulunan evi 08 08 2017 tarihinde elektrik tesisatından kaynaklanan yangında tamamen kül oldu.

Maski verdiği sözü tutmuyor 2 aydır suyumuz yok!

Gördes Boyalı Çaybaşı mahalle sakinleri Maski'ye Sitemli defalarca dilekçe vermelerine rağmen mahalleye su verilmediği için mağdurlar. Mahalle sakinleri taleplerine cevap alamadıklarını ifade ediyorlar.

Haberimiz sonrası yetkililerden açıklama geldi

Whatsapp İhbar Hattı’na Sizden Gelenler ''Başlıklı haberimiz sonrasında Gördes belediyesi yetkileri haber merkezimize ulaşarak konuya aydınlık getirdi.

Whatsapp İhbar Hattı’na Sizden Gelenler

Manisa’nın Gördes ilçesinde yaşayan bir vatandaş Çiçekli Mahallesi’nde bulunan çocuk parkının durumunu Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdi.

GÖRDES ATIKSU ARTIMA TESİSİ YARILANDI

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Gördes’in evsel nitelikli atıksularını arıtmak adına inşa ettiği atıksu arıtma tesisi...

Toplam 8 haber.